Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Nano Teknoloji ile Çizik Giderme

Aracınızda bulunan çizikler 30 mikron kalınlığındaki çizikler nano teknoloji ürünleri kullanılarak giderilmektedir.Boyasız, macunsuz çizikleriniz itinayla giderilir.

Çizik Gidermek İçin Başka Uygulamalar Kullanmayın

Çiziklerinizi gidermek adına farklı uygulamaları kendiniz deneyerek ya da eski usul çözmeye çalışan kişilere veya ustalara götürmeyiniz.Aksi taktirde daha çok masraf çıkaracak veya sizin canınızı sıkacak işlemlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Göçük Düzeltme

Göçükleriniz uzman ekibimiz tarafından dikkatlice özellikle boyanıza zarar vermeden düzeltilmektedir.

Temiz İşçilik

Yaptıracağınız çizik giderme uygulamarı için asla pişman olmayacaksınız.Çizikleriniz için uzmanlarımız titizlikle sorunlarınızı çözüme kavuşturur.

Boyasız Derin Çizik Giderme

Derin çizikleriniz sizleri sıkıntıya sokmasın.Olabilecek tüm durumları değerlendirseniz de aracınızı korusanız da çizik derdi tüm araç sahiplerinin sorunudur.Hiç bişey olmayacak diye bir şey yok oldu diye de üzülmeye gerek.Derin çiziklerinizi nano teknoloji sayensinde hızlı bir şekilde ve etkili olacak biçimde gideriyoruz.

Boya Yok

Boyanıza zarar vermiyoruz.Çizik bulunan yerin üzerine herhangi bir boya yapmıyoruz.Çizik giderici kalemlerle uğraşmıyoruz.Hem bizim zamanımızdan ve emeğimizden gitmesin hem de sizin cebinizden fazla para gitmesin.

Macun Yok

Boyanızı kazıyıp altına macun çekip tekrar boya atıp arabınıza değer kaybı yaşatmıyoruz.Bir yerde çizik var diye para kazanacağım diye bazı ustalar bunu kolaylıkla yapmakta fakat bizim farkımız size ve aracınıza para için zarar vermek değil aksine sizin işinizi kolaylaştırmak ve aracınızı eski değerine ve görüntüsüne kavuşturmaktır.